wz
Nov strnka 1
winamp 128 / KBPS  wmp 128 / KBPS   webplayer 128 / KBPS                    
912,030 návštěv
Navigace
Domů
O nás
Lidé v rádiu
Program Vysílání
Pořady
TyGR Mix hitparáda
Ostrotip
Zlatá trojka
Písničky na přání
JAK SE DĚLÁ HIT
Jak nás poslouchat
SMS Brána
Partneři/Spřatelené weby
Naše bannery
Ke stažení
Kontakt
ICQ do studia
475-916-594
Kdo je On-line
Hosté On-line: 2

Členové On-line: 1
rpnjdnt

Registrovaní členové: 56,884
Nejnovější člen: corinneeb16
Poslední návštěvy
rpnjdntOnline
XRaxanni< 5 min.
newsvb198200:06:32
VyvozMusora201700:09:01
DocAndMed00:09:48
ytempob00:10:01
franciscoeu6900:12:33
yapedTed00:28:39
marvafl6000:29:30
Vernellbari00:30:35

Náhodný profil
taniavv2
Člen


Datum posledního přihlášení:
17/12/2016 12:20
Poslední návštěva :
17/12/2016 12:20
Web: BA
Hitparáda
Naše ikonka

Běžící odkazy


: Reklama :
Status rádia
Vlastní ICQ indikátory
Važení registrování posluchači
NovinkyJe tady první z věcí které sem avizoval. Pro všechny registrované posluchače od této chvíle spuštěna SMS Brána. Přijemné psaní smsek při poslechu našeho rádia vám přeje celý tým TyGR Mix Rádia.
Bettiniho Fejeton IV.
ZprávyUkradené soukromí.

Každý ho střeží jako oko v hlavě. Máme svá tajemství, jsou jen naše a chceme, aby to tak i zůstalo. Komu na tom však záleží? Ne lidem lačným.

Německo. Místní časopis obdržel CD-ROM s více jak miliónem citlivých dat o majitelích bankovních účtů. Měla to být pouhá ukázka. Podrobnosti byly zarážející. Kdo je na vině? Dosavadní vyšetřování ukazuje, že by to mohly být call centra se kterými spolupracuje mnoho velkých firem. Snaha co nejlépe vyhovět poptávce je, zdá se dvousečnou zbraní.

Překupníci požadují za ukradená data v přepočtu 309 miliónů korun. Údajně disponují choulostivými informacemi o 21 miliónech občanů Německa. Naivní to člověk, věřící v ochranu svých dat.

Dočkáme se jednou zcela legálního obchodu s citlivými údaji? Možná si budeme moci koupit podrobnosti o majetku našeho toliko nenáviděného souseda, který nám zničil několik klidných večerů hlasitou, metalovou hudbou? Nebo budou majetní studenty vydírat své kantory, že nedostanou-li výbornou, zveřejní jejich plat a zadluženost na internetu? Nechť žije anonymita.

(autor je řídícím členem Společnosti Generace)
Proč se registrovat na webu našeho rádia?
NovinkyJe to velice jednoduché. Pokud si registrovaný člen (posluchač), máš pár výhod a možností. Např. můžeš hlasovat v anketě, psát zprávy do shoutboxu, je to ta věcička kterou najdeš na pravé straně na boku našeho webu, takže se můžeš okamžitě vyjádřit. Dále pak můžeš, diskutovat v diskuzním foru, to na, různé témata, které budou postupně přibývat. V přípravě je také možnost, kdy třeba nebudeš moct určité vysílání poslouchat živě, že si stáhneš toto vysílání jako záznam ve formátu mp3. Což neregistrovaný člen nebude moci učinit. Dále chystáme SMS bránu, jako registrovaný uživatel a posluchač budeš moci v klidu z našeho webu posílat smsky na všechny české sítě a zdarma. Pořád se Vám to zdá málo? Třeba ne, ale i tak jsme pro Vás naše posluchače připravily další výhody. Uvidíš kategorie, které neregistrovaný uživatel, nemá šanci shlédnout : Např. kategorie fotky měsíce a další. Vše v co nejbližší době spustíme, takže se registrujte co nejdříve ať se na všechny dostane. Třešnička na dortu, poslouchej, jak jenom to jde, staneš se VIP posluchačem, což přinese další a další výhody. Snad jsem Vám to nevysvětlil moc kostrbatě a rozumíte tomu. Kdyby, jste měli jakýkoliv problém ohledně registrace, či poslechu rádia, neváhejte napsat na studiové ICQ, rádi Vám se vším pomůžeme. Za tým TyGR Mix Rádia TeEfko.
Bettiniho Fejeton III.
ZprávyTisknete si tisícovky?

Česká národní banka ke konci září evidovala 3242 padělaných mincí a bankovek. Což je oproti minulému roku velké navýšení falešných peněz v oběhu. Divíte se někdo?
V souvislosti s padělky se divím, že si lidé netisknou „Julínkovky“, kterými by platili u lékařů. Docela dobře si dokážu onu bankovku představit.
Zlaté české ručičky. Stejně jednou dovedou falsifikáty k dokonalosti. Asi není úplně náhoda, že stále větší a větší počet lidí si podomácku tiskne Palackého, Němcovou, Masaryka aj. Kdopak má barvu v tiskárně?

(autor je řídícím členem Společnosti Generace)
DJ Wich představuje svůj nový videoklip!
FilmyDJ Wich, v dnešní době řazený mezi nejlepší české producenty nejen na hiphopové scéně, si splnil svůj sen a 1. 12. vydal pod Skoop Entertainment svoji druhou sólovou desku s názvem The Golden Touch.

Žádní čeští hosté, jen rappeři světového formátu, jako je Lil Wayne, Slum Village, Talib Kweli, M.O.P., Little Brother a další.

Singl Much Higher s Kuruptem a Nironicem dostal i vizuální podobu. Video je z dílny Michala Romeo Dvořáka, který měl na přípravu i celkovou realizaci pouhé tři dny, během nichž byl Kurupt (Tha Dogg Pound) v Praze.
Bettiniho Fejeton II.
ZprávyJaderný vtipálek.

Z čeho všeho si lidé neudělají legraci. Třeba z hrozivého teroristického útoku v Indii. Tehdy v Bombaji zahynulo téměř 200 lidí. Nemluvě o škodách na majetku a o ztrátě peněz z turismu, no řekněte, komu by se nyní chtělo na dovolenou do „města smrti“?
Onen vtipný mužíček zavolal pákistánskému prezidentovi Ásifu Alímu Zardárímu a představil se jako šéf diplomacie Indie. Údajný ministr zahraničí této jaderně vyzbrojené země vyhrožoval pákistánské hlavě státu, že jeho země použije armádní sílu, nevydá-li Pákistán viníky již zmíněného krvavého útoku.
Co by to bylo za prezidenta, kdyby okamžitě nezalarmoval veškerou svou vojenskou sílu. Stíhačky v mžiku hlídkovali ve vzdušném prostoru…
Až americké ministryni zahraničí se podařilo uprostřed noci situaci, po několika hodinách, urovnat. A zabránit možné jaderné katastrofě. A to se vám zřejmě spalo v noci klidně, že?

(autor je řídícím členem Společnosti Generace)
Bettiniho Fejeton
ZprávySlet modrých ptáků.

Právě dnes odpoledne začne kongres vládní strany. Je očekáván s napětím, neboť právě na něm se rozhodne, kdo povede ODS v době českého předsednictví EU. Zůstane předsedou Mirek Topolánek, který nosí na svých bedrech drtivou porážku ze senátních a krajských voleb, kterou mu uštědřila „oranžová vlna“? Nebo se jim stane jeho protikandidát, pražský primátor Pavel Bém?
Krajské nominace, výrazně favorizují stávajícího premiéra. Ale všichni víme, jak nestálé a napjaté jsou vztahy v nejsilnější pravicové straně. Rebelující poslanci, rebelují stále více a volají po změně. Pan prezident – čestný to předseda Občanské demokratické strany, svým výrokem, že by rád viděl na české politické scéně „euroskeptickou“ stranu, zapálil možná knotek, od dynamitu připevněném na těle modrého ptáčka.

(autor je řídícím členem Společnosti Generace)
Slovenský slávik 2008
FilmySkupina Desmod předstihla stříbrný Elán a bronzový No Name. Za zpěvačkou Smatanovou skončily Katka Knechtová a Zdenka Predná. První místo mezi zpěváky obsadil Peter Cmolik,druhé místo obsadil Mário "Kuly" Kollár a třetí Miroslav Žbirka.

Lidé mohli o svých oblíbených interpretech hlasovat od 7. října do 11. listopadu zasláním kuponu, sms, ale i přes internet. Anketu a galavečer v Národním tenisovém centru i letos organizoval Produkční dům Forza ve spolupráci s agenturou Oklamčák Production a TV Markíza. Večer moderovala zpěvačka Dara Rolins s Filipem Tůmou

Názor Leniiis...

Panebože...:-D Jak mohli vyhrát DESMOD?... Co jsem komu udelala?.. NO NAME vydalo nove nové, podotýkám skvělé, CD. No, je to škoda, ale není všem dnům a slovenským Slávikum konec. Mezi námi, DESMOD byli v Těšíně na svátku 3 BRATŘÍ, jejich vysoupení bylo o ničem. Kdyby nezpivali, tak.. No, řeknu to takhle, No Name s Igorem Timkem umí udělat pořádnou show, ale DESMOD se majÍ ještě co učit. Chtělo byt o nějaké školení.:-D
Víte, že mě milujete, Vaše Leniiis
Ostře sledovaná hudba
FilmyV časopise "Vilige voice NYPD" (časopis, který vydává New Yorská policie) byla zveřejněna zpráva, že NYPD má speciální jednotku s názvem:"HipHop Task Force", která má za úkol monitorovat dění na Hip-Hopové scéně. Mluvčí NYPD prohlásil, že vznik této jednotky je nezbytný, protože oblast hudební produkce tohoto stylu se začíná měnit v doutnající sud s prachem. Aktivity této jednotky se staly takovým fenoménem, že ředitel společnosti Interscope Ted Fields se rozhodl zadat své filmové společnosti "Radar Pictures" úkol, natočit film "Hip Hop Cops", který se zabývá právě touto jednotkou. Další úhel pohledu zaujala nezisková společnost HSAN (HipHop Summit Action NewYork), která se snaží docílit rychlého ukončení činnosti celé jednotky. Můj názor je, že pokud jednotka nezačne zatýkat umělce ve velkém, tak její existence není na škodu. zdroj:www.hununpa.cz
Zdravím vás na nových stránkách rádia
NovinkyChtěl bych všechny přivítat na našich nových webových stránkách. Věřím že se vám zde bude líbít. Máte zde jedinečnou možnost se zaregistrovat. Do budoucnosti plánujem že pro normalního smrtelníka budou některé kategorie zamčeny. Takže neváhejte a určitě se zaregistrujte. Jinak, v těchto dnech zprovozňujeme diskuzní forum, takže se nebojte napsat svůj názor a pomožte tak formovat vaše naše rádio. Přeji pohodouvou zakoukanou do webu a hlavně příjemný a ničím nerušený poslech.
Přilášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Které z těchto měst by jste nejraději navštívili?

Aby jste mohli hlasovat, musíte být přihlášený.
Shoutbox
Aby jste mohli přídávat zprávy do shoutboxu, musíte být příhlášený.

21/09/2017 19:27
[img]http://pillsb
ank.eu/phpics/ita.
png[/img] [img]http://pillsbank.
eu/phpics/it/1-it.
png[/img]
[url=http://pillsb
ank.eu/go.php?sid=
2

21/09/2017 19:14
[img]http://pillsb
ank.eu/phpics/ita.
png[/img] [img]http://pillsbank.
eu/phpics/it/1-it.
png[/img]
[url=http://pillsb
ank.eu/go.php?s

21/09/2017 19:01
[img]http://pillsb
ank.eu/phpics/ita.
png[/img] [img]http://pillsbank.
eu/phpics/it/1-it.
png[/img]
[url=http://pillsb
ank.eu/go.php?sid

21/09/2017 18:48
[img]http://pillsb
ank.eu/phpics/ita.
png[/img] [img]http://pillsbank.
eu/phpics/it/4-it.
png[/img]
[url=http://pillsb
ank.eu/go.php?sid=
2

21/09/2017 18:34
[img]http://pillsb
ank.eu/phpics/ita.
png[/img] [img]http://pillsbank.
eu/phpics/it/1-it.
png[/img]
[url=http://pillsb
ank.eu/go.php?s

21/09/2017 18:26
Сегодня в компанию автовыкуп
обратился
очередной
клиент, который хотел продать митсубиси
асх ,он уже был у мн

21/09/2017 18:21
[img]http://pillsb
ank.eu/phpics/ita.
png[/img] [img]http://pillsbank.
eu/phpics/it/1-it.
png[/img]
[url=http://pillsb
ank.eu/go.php

21/09/2017 18:07
[img]http://pillsb
ank.eu/phpics/ita.
png[/img] [img]http://pillsbank.
eu/phpics/it/1-it.
png[/img]
[url=http://pillsb
ank.eu/go.php?sid=

21/09/2017 17:54
[img]http://pillsb
ank.eu/phpics/ita.
png[/img] [img]http://pillsbank.
eu/phpics/it/1-it.
png[/img]
[url=http://pillsb
ank.eu/go.php?sid=

21/09/2017 17:40
[img]http://pillsb
ank.eu/phpics/ita.
png[/img] [img]http://pillsbank.
eu/phpics/it/1-it.
png[/img]
[url=http://pillsb
ank.eu/go.php?s

Statistiky návštěv
TOPlist
Ostrotip
: Reklama :

912,030 návštěv

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.